Instalacja cieplna

Wykonanie badań termowizyjnych jest wskazówką i motywacją do przebudowy instalacji grzewczej w domu. Natychmiastowy wynik badania pokazuje miejsca upływności ciepła.

System ogrzewania może być tak samo niesprawny albo już przestarzały co też może być przyczyną dyskomfortu cieplnego oraz wysokich kosztów ogrzewania nieruchomości. Straty ciepła mogą się zdarzać w różnych miejscach układu cieplnego w domu np.

tam, gdzie nieocieplone rury biegną przez zimne pomieszczenia piwniczne. Przed przystąpieniem do modernizacji należy sporządzić dokładny szkic tego, w co wyposażony jest obecny układ ogrzewający dom i skonfrontować go z aktualnymi potrzebami.

Skuteczność i efektywność systemu grzewczego zapewne będzie większa, jeżeli przed zmianami instalacji przeprowadzimy solidne ocieplenie budynku. Warto przy tak dużej inwestycji postawić na nowoczesne technologie i zainstalować we własnym domu takie rozwiązania, które rzeczywiście obniżą koszty eksploatacyjne układu ogrzewającego wszystkie pomieszczenia.

https://www.geo-saw.pl/ rozwiązania dla renowacji